Translate

Full width home advertisement

Post Page Advertisement [Top]

 21 березня 2017 року Європейська Економічна Палата взяла участь у Форумі-нараді, присвяченому питанню проведення Всесвітньої виставки EXPO-2017 в Астані (Казахстан).

 

Виставка пройде з 10 червня по 10 вересня поточного року, Національний день України заплановано на 15 червня.Тема даної виставки сверхактуальна як для України, так і для всього світу - Енергія майбутнього.
 
ТПП України є розпорядником Національної експозиції, і зібрала на даному форумі експертів з міжнародних заходів, а також були запрошені підприємства - потенційні учасники української експозиції.
 
Іван Бунтов, директор Департаменту інвестицій та міжнародного співробітництва EEIG в Україні, поділився з учасниками своїм досвідом проведення міжнародних виставок і дав рекомендації щодо організації Національної експозиції України на "Експо-2017" в Астані.


В результаті дискусії експерти запропонували ряд рішень для найбільш ефективної організації роботи національного стенду і проведення серії заходів протягом усіх трьох місяців виставки.


Bottom Ad [Post Page]