Выполняется запрос
Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні
Українська Русский English
Відкритий реєстр
Сертифікація в Європі
Нотаріальні послуги
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Вхід для членів EEIG
Яким шляхом має йти Україна?
Євроінтеграції
Митний союз
Нейтралітет

 

 

 «Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості» – це міжнародна неурядова  організація, заснована відповідно до Положення №2137/85 Ради Європейських співтовариств від 25 липня 1985р. Організація зареєстрована у Комерційному суді Брюсселя за номером  GEIE 218 від 23 січня 1998 року та в Бельгійському Національному банку в м. Льєж за номером  462-575-281. Її реєстрація в якості торгової марки підтверджена сертифікатами № 001545334 та № 001545565 Управління ЄС з питань гармонізації внутрішнього ринку у м. Аліканте (Іспанія).

 

 Ініціаторами створення Організації виступили ділові кола Європи, підприємці, фахівці та корпорації, що бажають сприяти реалізації зусиль, спрямованих на забезпечення гармонізації ЄС. З цією метою в 1998 році була створена ЄЕГ «Європейська Економічна Палата», що має на меті забезпечення загальної підтримки політичних, економічних, соціальних, наукових та екологічних цілей урядів країн ЄС через недержавний сектор,  а також реалізацію завдань, включаючи:

 

  • Підтримку інтеграції країн Східної Європи до ЄС;
  • Сприяння взаєморозумінню й співробітництву між країнами, налагодження доступу компаній до новим ринків;
  • Спрямування зусиль і ресурсів у сферу інновацій і новітніх технологій;
  • Підтримку обраних проектів шляхом вироблення комплексних рішень;
  • Забезпечення підтримки та заохочення передового досвіду у сферах комерції, торгівлі, промисловості, освіти, науки та мистецтва.

 

Представництва «Європейської Економічної Палати Торгівлі Комерції та Промисловості» знаходяться в понад 50 країнах світу, що дозволяє здійснювати ефективну комунікацію в усіх сферах міжнародного співробітництва.

 

Представництво «Європейської Економічної Палати Торгівлі, Комерції та Промисловості» в Україні (EEIG в Україні) зареєстровано в Міністерстві юстиції України та розпочало свою діяльність 1 вересня 2010 року. «Європейська Економічна Палата» вповноважена виконувати свою місію в Україні. Першочергові завдання EEIG в Україні полягають у наданні консультаційних послуг уряду України щодо гармонізації внутрішнього ринку держави з ринком ЄС, а також у сприянні діловій співпраці між Україною та ЄС.


Service for non-residents
Аналітика
31.07.2015
Економічні тренди світу в 2015 - 2016 рр.: Індія >>
08.05.2015
Економічні тренди світу в 2015 році: прогноз. Китай >>
30.04.2015
Економічні тренди світу в 2015 році: прогноз. США >>
Дивіться нас на YouTube
ЗМІ про нас
27.02.2015
Інтерв'ю Олени Григорської на телебаченні Швейцарського банку Інтерв'ю Олени Григорської на телебаченні Швейцарського банку >>
27.02.2015
Інтерв'ю Івана Бунтова на телебаченні Швейцарського банку Інтерв'ю Івана Бунтова на телебаченні Швейцарського банку >>
18.02.2014
Спільна ініціатива компанії ТендерПро та Європейської Економічної Палати >>
Facebook
 
Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості EEIG Членство Сертифікація Правовий центр Аналітичний центр Партнери Контакти Корисна інформація Мапа сайту
 
Grand IT