Выполняется запрос
Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні
Українська Русский English
Відкритий реєстр
Сертифікація в Європі
Нотаріальні послуги
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Вхід для членів EEIG
Яким шляхом має йти Україна?
Євроінтеграції
Митний союз
Нейтралітет

 

 

АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР  ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ПАЛАТИ (EEIG) є міжнародною структурою, яка об'єднує провідних експертів та аналітиків країн-учасниць Палати.

 

Робота Центру дозволяє членам Палати, її керівництву і партнерам володіти якісною системною інформацією про тенденції розвитку світової економіки, використовувати її для розвитку бізнесу, ефективно будувати свою бізнес-стратегію з урахуванням кризових ситуацій на глобальному і регіональних ринках.

 

Експерти Центру готують макроекономічні прогнози, аналізують хід кризових ситуацій у різних країнах світу, виробляють шляхи виходу з них, формують рекомендації для урядових органів, центральних банків і корпоративного сектора.

 

Аналітичний Центр EEIG здійснює координацію і адміністрування реалізації міжнародною групою вчених і практиків грантових програм Євросоюзу у сфері наукових досліджень, а також конкретних проектів, пов'язаних з енергоефективністю, захистом довкілля, альтернативною енергетикою та іншими пріоритетними напрямками грантового фінансування ЄС.

 

Аналітичний центр EEIG з травня 2014 року проводить на постійній основі Круглі столи на тему "Криза в Україні: джерела виникнення та шляхи подолання", на кожному із заходів розглядаючи той чи інший аспект українського та глобального криз. Учасниками Круглих столів є провідні вітчизняні та зарубіжні експерти, представники центральних органів влади (Мінекономрозвитку, РНБОУ, Народні депутати), а також Національного банку України та Національної академії наук України, бізнесмени.

 

За результатами серій таких заходів формуються рекомендації органам влади та корпоративному сектору, проводяться прес-конференції, на яких представникам ЗМІ та громадськості доводиться колективне та індивідуальне думка експертів щодо виходу з кризової ситуації в Україні.

 

Аналітичний центр Європейської Економічної Палати запрошує до співпраці міжнародні та вітчизняні експертні організації і незалежних аналітиків в економічній сфері.

 

Для корпоративних та індивідуальних замовників Центр готує макроекономічні аналізи і прогнози, надає допомогу в залученні і супроводі грантів Європейського союзу.


Service for non-residents
Аналітика
31.07.2015
Економічні тренди світу в 2015 - 2016 рр.: Індія >>
08.05.2015
Економічні тренди світу в 2015 році: прогноз. Китай >>
30.04.2015
Економічні тренди світу в 2015 році: прогноз. США >>
Дивіться нас на YouTube
ЗМІ про нас
27.02.2015
Інтерв'ю Олени Григорської на телебаченні Швейцарського банку Інтерв'ю Олени Григорської на телебаченні Швейцарського банку >>
27.02.2015
Інтерв'ю Івана Бунтова на телебаченні Швейцарського банку Інтерв'ю Івана Бунтова на телебаченні Швейцарського банку >>
18.02.2014
Спільна ініціатива компанії ТендерПро та Європейської Економічної Палати >>
Facebook
 
Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості EEIG Членство Сертифікація Правовий центр Аналітичний центр Партнери Контакти Корисна інформація Мапа сайту
 
Grand IT