Выполняется запрос
Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні
Українська Русский English
Відкритий реєстр
Сертифікація в Європі
Нотаріальні послуги
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Вхід для членів EEIG
Яким шляхом має йти Україна?
Євроінтеграції
Митний союз
Нейтралітет
Бухгалтерське бюро "Бондар"

 

 

   «Бухгалтерське бюро «Бондар» з 2007 року займає впевнену позицію на ринку у сфері надання бухгалтерських послуг. Наша компанія заснована, працює і розвивається завдяки високій якості надання бухгалтерських послуг, які дозволяють нашим Клієнтам бути впевненими в надійності і професіоналізмі спеціалістів нашої компанії.

    Спеціалісти «Бухгалтерського бюро «Бондар» вийшли на новий рівень якості та надійності надання нами бухгалтерських послуг завдяки постійному підвищенню кваліфікації.

Наші відносин з Клієнтами направлені на задоволення будь-яких потреб в бухгалтерських та юридичних послугах. Довіра, являється основою нашого бізнесу, співробітники бухгалтерського бюро гарантують повну конфіденційність, щодо інформації отриманої в процесі співробітництва з кожним клієнтом. 

Ми маємо великий досвід у роботі з представниками державних структур та знаємо всі особливості, що передбачені законодавством.

    Професіоналізм та своєчасність, системність та глибокий аналітичний підхід – основні характеристики при спрівпраці з нами.  В роботі керуємось девізом: «Ми працюємо для Вашого успіху!»


Service for non-residents
Аналітика
31.07.2015
Економічні тренди світу в 2015 - 2016 рр.: Індія >>
08.05.2015
Економічні тренди світу в 2015 році: прогноз. Китай >>
30.04.2015
Економічні тренди світу в 2015 році: прогноз. США >>
Дивіться нас на YouTube
ЗМІ про нас
27.02.2015
Інтерв'ю Олени Григорської на телебаченні Швейцарського банку Інтерв'ю Олени Григорської на телебаченні Швейцарського банку >>
27.02.2015
Інтерв'ю Івана Бунтова на телебаченні Швейцарського банку Інтерв'ю Івана Бунтова на телебаченні Швейцарського банку >>
18.02.2014
Спільна ініціатива компанії ТендерПро та Європейської Економічної Палати >>
Facebook
 
Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості EEIG Членство Сертифікація Правовий центр Аналітичний центр Партнери Контакти Корисна інформація Мапа сайту
 
Grand IT