Выполняется запрос
Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні
Українська Русский English
Відкритий реєстр
Сертифікація в Європі
Нотаріальні послуги
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Вхід для членів EEIG
Яким шляхом має йти Україна?
Євроінтеграції
Митний союз
Нейтралітет
18.08.2010
Молочних продуктів будуть виробляти на 170 млн. тонн більше
Молочних продуктів будуть виробляти на 170 млн. тонн більше

У наступні 10 років глобальний молочний сектор буде розвиватися швидше інших галузей харчової  промисловості. Про це повідомили експерти Організації економічного співробітництва й розвитку (OECD) і Продовольчої й сільськогосподарської організації ООН (FAO) у дослідженні "OECD-FAO Agricultural Outlook 2010".

Зростання виробництва

В 2019 році молочних продуктів будуть робити на 170 млн. тонн більше в порівнянні з рівнем 2007-09 років. Такі показники будуть відповідати річному приросту на рівні 2,1%. Цікаво, що більша частина ( близько  80%) приросту буде в Аргентині, Бразилії, Індії, Китаї, Пакистані й інших країнах OECD.

Також аналітики відзначили, що північ і південь планет стане робити менше молочних продуктів, їх почнуть «наздоганяти» Латинська Америка, країни Океанії й Азія.

 Варто відзначити, що самим більшим світовим виробником молока, на думку експертів, залишаться країни Євросоюзу, за ним ідуть Індія й США. Експортувати молочні продукти все активніше будуть Аргентина й Бразилія. Головними споживачами залишаться Єгипет і Росія, особливо це стосується імпорту сиру Мексикою, Росією, Японією й США.

Збільшення  цін

Аналітики FAO припускають, що ціни на молочні продукти  будуть рости у всіх відносинах. До 2019 року ріст реальних цін складе 15-40 %, порівнюючи з 2007-08 роками (нагадаємо, тоді ціни різко піднялися).

Висока вартість рослинних олій і збільшення витрат на електроенергію при виробництві молочних продуктів будуть причиною збільшення цін, у першу чергу на вершкове масло. Однак, на думку експертів подорожчення буде відбуватися поступово, і до 2012 року складе всього 2-3%.

Виходячи із усього перерахованого вище, основними факторами підвищення цін на молочні продукти стануть поліпшення стану світової економіки, ріст виробничих витрат і збільшення чисельності населення планети.

 За матеріалами BIZ.liga.net

Service for non-residents
Аналітика
31.07.2015
Економічні тренди світу в 2015 - 2016 рр.: Індія >>
08.05.2015
Економічні тренди світу в 2015 році: прогноз. Китай >>
30.04.2015
Економічні тренди світу в 2015 році: прогноз. США >>
Дивіться нас на YouTube
ЗМІ про нас
27.02.2015
Інтерв'ю Олени Григорської на телебаченні Швейцарського банку Інтерв'ю Олени Григорської на телебаченні Швейцарського банку >>
27.02.2015
Інтерв'ю Івана Бунтова на телебаченні Швейцарського банку Інтерв'ю Івана Бунтова на телебаченні Швейцарського банку >>
18.02.2014
Спільна ініціатива компанії ТендерПро та Європейської Економічної Палати >>
Facebook
 
Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості EEIG Членство Сертифікація Правовий центр Аналітичний центр Партнери Контакти Корисна інформація Мапа сайту
 
Grand IT