Выполняется запрос
30.11.2017
Інформаційний день по програмі EEN (COSME) за участю Європейської Економічної Палати
Інформаційний день по програмі EEN (COSME) за участю Європейської Економічної Палати

 

 

Іван Бунтов, директор Департаменту інвестицій та міжнародного співробітництва Європейської Економічної Палати прийняв участь у інформаційному дні для українських компаній, підприємців і підприємств стосовно можливостей мережі EEN в контексті Угоди про участь України в програмі ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014 –2020)».

 

 

Консорціум EEN-Ukraine був створений у 2011 році з метою інформування та залучення українських підприємств до використання можливостей програм COSME, HORIZON 2020 та усіх інших програм і проектів фінансової підтримки ЄС, доступних для України. Основні цілі Консорціуму EEN-Україна: стимулювання інноваційної активності українських компаній, забезпечення інформацією та практичними консультаціями.

 

Подавати заявки та брати участь в EEN можна через членів консорціуму EEN-Ukraine. Послуги членів консорціуму в рамках EEN є безкоштовними. Експерти надають консультації та підтримку у пошуку партнерів (у тому числі з ЄС) для спільної участі у проектах COSME, роз’яснюють правила конкурсіві тендерних процедур, сприяють налагодженню бізнес-контактів у рамках мережі EEN тощо.

 

 

photo: www.ucci.org.ua