Выполняется запрос
Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні
Українська Русский English
Відкритий реєстр
Сертифікація в Європі
Нотаріальні послуги
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Вхід для членів EEIG
Яким шляхом має йти Україна?
Євроінтеграції
Митний союз
Нейтралітет

Посвідчення угод нотаріусом - гарантія законності та правомірності укладеної угоди!

Укладаючи договір, юридичні та фізичні особи часто не обмежуються звичайним підписанням угоди в письмовій формі, а вдаються до такої юридичної процедури, як посвідчення угод нотаріусом. У деяких випадках це потрібно у зв'язку з законодавством України, в інших - тому що сторони бажають отримати додаткові гарантії виконання зобов'язань і уникнути ускладнень при виникненні спорів. Але про яку б ситуацію не йшлося, нотаріальне посвідчення угоди має ряд безперечних плюсів:

  • після нотаріального засвідчення укладена угода набуває офіційного статусу, оскільки має істотно більшу гарантованість та стабільність;
  • отаріус перевіряє контракт на відповідність законодавчим нормам, роз'яснює сторонам їх права і обов'язки, а також наслідки підписання договору - все це зменшує ризик фізичних або юридичних осіб бути обдуреними;
  • у разі втрати або псування посвідченої угоди нотаріус може видати її копію, оскільки в його архіві зберігається дублікат і всі супутні документи.

Таким чином, особи, які засвідчили договір, захищають себе від будь-яких негативних наслідків і можуть вимагати безперечного виконання зобов'язань від іншої сторони.

Нотаріальне посвідчення правочину - завдання для досвідчених фахівців

Укладення угод, пов'язаних з нерухомістю, земельними ділянками, позиками грошових коштів, майновими питаннями має безліч «підводних каменів». Розібратися в спірних моментах і перевірити контракт на відповідність законодавчій базі, інтересам сторін і держави в цілому під силу тільки досвідченим фахівцям, які досконало володіють законодавством України та всіма тонкощами процесу нотаріального засвідчення.

Щоб бути повністю впевненим у тому, що нотаріальне посвідчення довіреності чи іншого документа здійснено правильно і згідно з діючими нормами, звертайтеся в компанію EEIG. Наші фахівці надають широкий спектр послуг у цьому напрямку, а також надають допомогу у підготовці необхідного пакету документів.

Задайте всі запитання про нотаріальне посвідчення правочину фахівцям компанії EEIG безкоштовно!

У будь-якої людини, ніколи раніше не мала справу з цією юридичною процедурою, напевно є безліч питань щодо посвідчення паперів. Фахівці компанії EEIG абсолютно безкоштовно роз'яснять всі моменти, які Вас цікавлять, і детально розкажуть про те, як саме здійснюється, наприклад, нотаріальне посвідчення заповіту, а також підкажуть, які документи необхідно підготувати для даного конкретного випадку. Їх компетентна консультативна підтримка допоможе здійснити посвідчення угод купівлі-продажу або будь-якої іншої операції максимально оперативно і в найкоротші терміни.

Дізнайтеся думку експертів щодо угоди, яка укладається, її сильні та слабкі сторони в компанії EIIG!

Перш, ніж здійснити посвідчення договору дарування нерухомості або іншого правочину, фахівці компанії EIIG уважно вивчають текст документа, аналізують його сильні і слабкі сторони, роз'яснюють суть викладеного сторонам - і тільки після цього посвідчують його нотаріально. Все це робиться для того, щоб дотримати юридичну законність угоди і виключити виникнення судових спорів і розглядів в майбутньому. Подібний підхід до роботи - це найкраща гарантія того, що посвідчення дарування квартири або будь-яких угод, пов'язаних з нерухомістю, землею, питаннями спадкоємства і т. д., не спричинить за собою ніяких негативних наслідків. Компанія EIIG - це Ваша впевненість у правомірності укладеної угоди!

Service for non-residents
Аналітика
31.07.2015
Економічні тренди світу в 2015 - 2016 рр.: Індія >>
08.05.2015
Економічні тренди світу в 2015 році: прогноз. Китай >>
30.04.2015
Економічні тренди світу в 2015 році: прогноз. США >>
Дивіться нас на YouTube
ЗМІ про нас
27.02.2015
Інтерв'ю Олени Григорської на телебаченні Швейцарського банку Інтерв'ю Олени Григорської на телебаченні Швейцарського банку >>
27.02.2015
Інтерв'ю Івана Бунтова на телебаченні Швейцарського банку Інтерв'ю Івана Бунтова на телебаченні Швейцарського банку >>
18.02.2014
Спільна ініціатива компанії ТендерПро та Європейської Економічної Палати >>
Facebook
 
Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості EEIG Членство Сертифікація Правовий центр Аналітичний центр Партнери Контакти Корисна інформація Мапа сайту
 
Grand IT