Translate

Full width home advertisement

Post Page Advertisement [Top]

 АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР  ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ПАЛАТИ (EEIG) є міжнародною структурою, яка об'єднує провідних експертів та аналітиків країн-учасниць Палати.

 

Робота Центру дозволяє членам Палати, її керівництву і партнерам володіти якісною системною інформацією про тенденції розвитку світової економіки, використовувати її для розвитку бізнесу, ефективно будувати свою бізнес-стратегію з урахуванням кризових ситуацій на глобальному і регіональних ринках.

 

Експерти Центру готують макроекономічні прогнози, аналізують хід кризових ситуацій у різних країнах світу, виробляють шляхи виходу з них, формують рекомендації для урядових органів, центральних банків і корпоративного сектора.

 

Аналітичний Центр EEIG здійснює координацію і адміністрування реалізації міжнародною групою вчених і практиків грантових програм Євросоюзу у сфері наукових досліджень, а також конкретних проектів, пов'язаних з енергоефективністю, захистом довкілля, альтернативною енергетикою та іншими пріоритетними напрямками грантового фінансування ЄС.

 

Аналітичний центр EEIG з травня 2014 року проводить на постійній основі Круглі столи на тему "Криза в Україні: джерела виникнення та шляхи подолання", на кожному із заходів розглядаючи той чи інший аспект українського та глобального криз. Учасниками Круглих столів є провідні вітчизняні та зарубіжні експерти, представники центральних органів влади (Мінекономрозвитку, РНБОУ, Народні депутати), а також Національного банку України та Національної академії наук України, бізнесмени.

 

За результатами серій таких заходів формуються рекомендації органам влади та корпоративному сектору, проводяться прес-конференції, на яких представникам ЗМІ та громадськості доводиться колективне та індивідуальне думка експертів щодо виходу з кризової ситуації в Україні.

 

Аналітичний центр Європейської Економічної Палати запрошує до співпраці міжнародні та вітчизняні експертні організації і незалежних аналітиків в економічній сфері.

 

Для корпоративних та індивідуальних замовників Центр готує макроекономічні аналізи і прогнози, надає допомогу в залученні і супроводі грантів Європейського союзу.

Bottom Ad [Post Page]