Translate

Full width home advertisement

Post Page Advertisement [Top]

СЕРТИФІКАЦІЯ СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ ЯКОСТІ

 

 

Для успішного розвитку бізнесу життєво необхідним є впровадження на підприємстві систем менеджменту якості. Це обумовлено наступними факторами:


1) При виборі постачальників переважаюча більшість європейських компаній, в першу чергу перевіряє, чи є у потенційного партнера сертифікат менеджменту якості. Так як українські національні системи акредитації та сертифікації ще знаходяться в процесі своєї адаптації до міжнародних норм, у більшості випадків західні партнери запитають у Вас міжнародний сертифікат якості.


2) Участь у тендерах вимагає від компанії надати сертифікат системи якості, як мінімум - ISO 9001, що давно є обов'язковою кваліфікаційною умовою, і не тільки в країнах Євросоюзу (які запитують саме європейський сертифікат якості).


3) Нанесений на упаковку знак, що підтверджує відповідну сертифікацію, є значною конкурентною перевагою у сфері рітейлу.


4) Впроваджена на підприємстві система менеджменту якості дозволяє гарантувати високий рівень якості продукції та послуг, що означає конкурентоздатність компанії.


Європейська Економічна Палата пропонує сертифікацію нотифікованими органами ЄС систем менеджменту якості на Вашому підприємстві. Сертифікація проводиться за міжнародними стандартами ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, OHSAS 18001, FSSC 22000.


У процесі постановки у Вашій організації СМК експертами будуть сформовані документи системи менеджменту якості - розпорядчі документи (описують порядок виконання діяльності або процесу, містять вимоги до продукції або технології виготовлення, випробування, контролю) та підтверджуючі документи (показують ступінь виконання встановлених вимог).


За результатами сертифікаційних робіт, у разі успішного впровадження системи менеджменту якості, Вашому підприємству буде вручено сертифікат СМК . Термін його дії зазвичай становить три роки, з обов'язковим проходженням проміжних аудитів нотифікованим органом сертифікації з частотою один раз на рік. Такі аудиторські перевірки дозволяють гарантувати підтримання підприємством необхідного рівня контролю якості управління всіма бізнес-процесами.


Можлива одночасна сертифікація за декількома стандартами, наприклад, ISO 9001 та ISO 22000 – для підприємств харчової галузі (як виробників, так й переробників і рітейлу). Такий комплексний підхід до сертифікації дозволяє в рамках однієї процедури отримати відразу два (і більше) сертифіката, значно заощадити кошти замовника, а також робочий час співробітників і керівників підприємства, взаємодія з якими експертів і аудиторів є необхідним на всіх етапах сертифікації.

Bottom Ad [Post Page]