Translate

Full width home advertisement

Post Page Advertisement [Top]

 Правила вступу 


Членами Палати можуть бути українські й іноземні комерційні і некомерційні організації, а також підприємці та фізичні особи.

 

Підприємства, що здійснюють діяльність  у різних галузях промисловості, науки, культури, освіти, торгівлі та сфери послуг, можуть одержати статус офіційного сервісного партнера EEIG. Отримання статусу сервісного партнера означає пріоритетність даних компаній для Палати при замовленні відповідних послуг, а також організації заходів під егідою EEIG. Приймаючи до уваги вищезазначене, Палата рекомендує послуги своїх компаній-членів іншим підприємствам та партнерам, що мають до неї безпосереднє відношення. Для сервісних партнерів вступ до лав Палати є обов'язковим.

 

Фізичних осіб може бути  призначено функціонерами робочих комітетів Палати. Голови та функціонери комітетів здійснюють свою діяльність на громадських засадах.

 

Для вступу до членів EEIG необхідним є надання рекомендаційних листів від двох Представництв Палати.

 

“Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості” в Україні запрошує до співпраці закордонні організації, іноземних підприємців та фізичних осіб на рівних з українськими організаціями, підприємцями та фізичними особами умовах.

 

Члени Палати та/або почесні функціонери, що порушують принципи та правила “Європейської Економічної Палати” та/або законодавство негайно втрачають свій статус в EEIG. В цьому випадку, до з'ясування фактів справи, обвинувачувані вважаються невинними. 

 

Для вступу в члени EEIG Секретаріату необхідно надати наступний пакет документів:

 

Для фізичних осіб:

  • 4 фотографії (3,5 х 4,5);
  • копія паспорту;
  • анкета. 

 

Для юридичних осіб:

  • анкета підприємства;
  • заява від юридичної особи;
  • копія свідоцтва про державну реєстрацію;
  • копія довідки з державного комітету статистики;
  • копія статуту підприємства.

Після розглядупакету документів Секретаріатом приймається рішення щодо можливості вступу заявника до лав EEIG.


Bottom Ad [Post Page]